Alisy Bike Babí Léto 2019

Vážení bikeři,

18. ročník bike marathonu ALISY Bike Babí léto se uskuteční 17. 8. 2019 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30, 50 a 80km Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu, tradičními místy jako mystická Česká brána, tajuplný Buk Republiky či okolí Vápeňáku, kde Vám nabízíme to nejhezčí, co zdejší lesy skrývají. Pro děti v rámci Decathlon dětského Babího léta bude připraven technický okruh v přilehlém hájku u jezera.

V letošním roce je  trasa na 50 km a dětský závod opět součástí seriálu Haven MTB Series.Trasa na 30 km je součástí Českého Krosového Koloběžkového Poháru.

Ochutnávku naší hot chilli pepper trasy si prohlédněte ve Videu či v obsáhlé Galerii. Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, ať Vám nic neunikne!

Projekt je podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a Hrádku nad Nisou.

Závod se koná pod záštitou Josefa Horinky,  starosty města Hrádek n. Nisou.

Na viděnou na startu! 🙂


TRIČKO KE STARTOVNÉMU

I letos jsme si pro Vás připravili závodní tričko, které si můžete zakoupit v rámci zlevněného startovného. Při REGISTRACI a platbě do 13. 8. obdržíte v ceně startovného (600Kč) nejen tričko, ale také dárky od partnerů! Neváhejte, v den závodu lze zakoupit už jen zbývající kusy.

Autorem „bikebeat“ návrhu je opět Pavel Hobrlant. Ústředním motivem jsme chtěli ukázat, že naše srdce bije pro Babí léto už 18 let…

A co Vaše? 😉