Alisy Bike Babí Léto 2019

Vážení bikeři,

18. ročník bike marathonu ALISY Bike Babí léto se uskuteční 17. 8. 2019 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30, 50 a 80km Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu, tradičními místy jako mystická Česká brána, tajuplný Buk Republiky či okolí Vápeňáku, kde Vám nabízíme to nejhezčí, co zdejší lesy skrývají. Pro děti v rámci Decathlon dětského Babího léta bude připraven technický okruh v přilehlém hájku u jezera.

V letošním roce je  trasa na 50 km a dětský závod opět součástí seriálu Haven MTB Series.Trasa na 30 km je součástí Českého Krosového Koloběžkového Poháru.

Ochutnávku naší hot chilli pepper trasy si prohlédněte ve Videu či v obsáhlé Galerii. Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, ať Vám nic neunikne!

Projekt je podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a Hrádku nad Nisou.

Závod se koná pod záštitou Josefa Horinky,  starosty města Hrádek n. Nisou.

Na viděnou na startu! 🙂


AKCE TRIČKO ZDARMA

I letos jsme si pro Vás připravili akci, kdy při REGISTRACI  a následné platbě do 1. 6. obdržíte v ceně startovného (450Kč) nejen letošní tričko, ale také dárky od partnerů!

Autorem „bikebeat“ návrhu je opět Pavel Hobrlant. Ústředním motivem jsme chtěli ukázat, že naše srdce bije pro Babí léto už 18 let…

A co Vaše? 😉