Alisy Bike Babí Léto 2018

Vážení bikeři,

17. ročník marathónu ALISY Bike Babí Léto se uskuteční ve znamení osmiček a to 18. 8. 2018 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30, 50 a 80km Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu, tradičními místy jako mystická Česká brána, tajuplný Buk Republiky či okolí Vápeňáku, kde Vám nabízíme to nejhezčí, co zdejší lesy skrývají. Pro děti v rámci Decathlon dětského Babího léta bude připraven technický okruh v přilehlém hájku u jezera.

V letošním roce je BBL opět součástí seriálu HAVEN MTB SERIES a to konkrétně trasa na 50 km a dětský závod. Trasa na 30 km se nově stala součástí Českého krosového koloběžkového poháru.

Ochutnávku naší hot chilli pepper trasy si můžete prohlédnout na Videu z loňského ročníku či v obsáhlé Galerii. Nezapoměňte nás sledovat také na Facebooku, ať Vám nic neunikne.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a města Hrádek nad Nisou.

Pod záštitou starosty města Hrádek n. Nisou Josefa Horinky.

Na viděnou na startu!


ALISY Bike Babí Léto 2018

Od letošního roku jsme jméno našeho závodu spojili se společností ALISY, která se zaměřuje na výrobu sportovních dresů včetně těch cyklistických. Jedná se o firmu libereckou, o to více nás spolupráce s lokálním podnikem těší.  Od teď nás tedy naleznete pod názvem „ALISY Bike Babí Léto“! 😉

Více o široké nabídce ALISY zahrnující grafický návrh zdarma ZDE.

Děkujeme 🙂