Alisy Bike Babí Léto 2018

Vážení bikeři,

17. ročník marathónu ALISY Bike Babí Léto se uskuteční ve znamení osmiček a to 18. 8. 2018 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30, 50 a 80km Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu, tradičními místy jako mystická Česká brána, tajuplný Buk Republiky či okolí Vápeňáku, kde Vám nabízíme to nejhezčí, co zdejší lesy skrývají. Pro děti v rámci Decathlon dětského Babího léta bude připraven technický okruh v přilehlém hájku u jezera.

V letošním roce je BBL opět součástí seriálu HAVEN MTB SERIES a to konkrétně trasa na 50 km a dětský závod. Trasa na 30 km se nově stala součástí Českého krosového koloběžkového poháru.

Ochutnávku naší hot chilli pepper trasy si můžete prohlédnout na videu z loňského ročníku či v obsáhlé Galerii. Nezapoměňte nás sledovat také na Facebooku, ať Vám nic neunikne.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a města Hrádek nad Nisou.

Pod záštitou starosty města Hrádek n. Nisou Josefa Horinky.

Na viděnou na startu!


AKCE TRIČKO ZDARMA

Každý závodník, který se zaregistruje do 15. 6. a do tohoto data uhradí také platbu (450Kč), obdrží tričko závodu zdarma! Při registraci dbejte zvýšenou opatrnost na vyplňování emailu, protože Vám na něj bude zasláno potvrzení.  Nezapomeňte zadat velikost trička a do vzkazu pořadateli napište: AKCE TRIČKO.

Zaregistrovat se můžete ZDE. Více o platbě ZDE.

Letošní ročník i tričko se nese ve znamení motta: „BIKE OR DIE“.  Autorem hard core designu je Pavel Hobrlant. Návrh odráží především extrémní náročnost naší 80km trasy, již se nebojíme nazvat maratonskou výzvou pro skutečné bikery!

Pojďte do toho s námi 😉