Alisy Bike Babí Léto 2018

Vážení bikeři,

17. ročník marathónu ALISY Bike Babí Léto se uskuteční ve znamení osmiček a to 18. 8. 2018 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30, 50 a 80km Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu, tradičními místy jako mystická Česká brána, tajuplný Buk Republiky či okolí Vápeňáku, kde Vám nabízíme to nejhezčí, co zdejší lesy skrývají. Pro děti v rámci Decathlon dětského Babího léta bude připraven technický okruh v přilehlém hájku u jezera.

V letošním roce je BBL opět součástí seriálu HAVEN MTB SERIES a to konkrétně trasa na 50 km a dětský závod. Trasa na 30 km se nově stala součástí Českého krosového koloběžkového poháru.

Ochutnávku naší hot chilli pepper trasy si můžete prohlédnout na Videu z loňského ročníku či v obsáhlé Galerii. Nezapoměňte nás sledovat také na Facebooku, ať Vám nic neunikne.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a města Hrádek nad Nisou.

Pod záštitou starosty města Hrádek n. Nisou Josefa Horinky.

Na viděnou na startu!


STAŇ SE DOBROVOLNÍKEM!

Chceš se stát součástí pořadatelského týmu 17. ročníku Babího léta (17. a 18.8.)? Získat zkušenosti z organizace sportovní akce, splnit část praxe, poznat osoby vyznávající aktivní životní styl?

CO NABÍZÍME?

-oficiální tričko ALISY Bike Babí léto + 1 x startovné zdarma

-občerstvení + proplacení dopravy + potvrzení o splnění praxe

Žádost zašli na email: petra.cinkanova@gmail.com

Těšíme se! 🙂