Alisy Bike Babí Léto 2018

Vážení bikeři,

17. ročník marathónu ALISY Bike Babí Léto se uskuteční ve znamení osmiček a to 18. 8. 2018 opět na březích jezera Kristýna v Hrádku nad Nisou u Liberce. Trasy v délkách 30, 50 a 80km Vás provedou sudetskou částí Lužických hor a Ještědského hřebenu, tradičními místy jako mystická Česká brána, tajuplný Buk Republiky či okolí Vápeňáku, kde Vám nabízíme to nejhezčí, co zdejší lesy skrývají. Pro děti v rámci Decathlon dětského Babího léta bude připraven technický okruh v přilehlém hájku u jezera.

V letošním roce je BBL opět součástí seriálu HAVEN MTB SERIES a to konkrétně trasa na 50 km a dětský závod. Trasa na 30 km se nově stala součástí Českého krosového koloběžkového poháru.

Ochutnávku naší hot chilli pepper trasy si můžete prohlédnout na Videu z loňského ročníku či v obsáhlé Galerii. Nezapoměňte nás sledovat také na Facebooku, ať Vám nic neunikne.

Projekt je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje a města Hrádek nad Nisou.

Pod záštitou starosty města Hrádek n. Nisou Josefa Horinky.

Na viděnou na startu!


DECATHLON dětské Babí léto 2018

I letos jsme velice rádi uzavřeli partnerství se sportovním řetězcem Decathlon, který se stal hlavním partnerem dětského závodu pod názvem „Decathlon dětské Babí léto 2018“. Můžete se tak těšit na krásné ceny, animátorský program, medaile a další ceny od dlouholetého partnera McDonalds Liberec. Na prezentaci si každé dítě může v ceně startovného (100Kč) vybrat malý dáreček. Registrovat se lze za stejnou cenu online předem ZDE či na místě 18. srpna od 8 do 9:30h. Dětský závod opět spadá do seriálu Haven MTB series, ovšem řídí se vlastními pravidly a kategoriemi, jež budou do seriálu přepočítány až po závodě.

POZOR: Dětský závod je otevřen maximálně pro 100 účastníků, doporučujeme se tedy spíše registrovat elektronicky a mít tak zajištěné místo. Z logistických důvodů vyšší počet dětí nejsme schopni zajistit. Děkujeme za pochopení.

Děti se letos mají na Babím létě na co těšit, tak je nezapomeňte vzít s sebou! 😉